V Meziboří byl nejlepší Vojtěch Šrůma

Mezibořská základní škola hostila billiard-hockeyový turnaj regionální úrovně Expres. Startovali pouze hráči a hráčky z Mostecka a při absenci členů prvoligového BHC StarColor Most neměl turnaj výrazné favority. Vcelku jednoznačně si ale pro vítězství došel domácí Vojtěch Šrůma před Petrem Kavickým (BHC 15.ZŠ Most), který k poháru za druhé místo přidal i prvenství mezi staršími žáky. Třetí příčku vybojoval Martin Sinu z oddílu ZŠ Janov. Pro janovské se vůbec jednalo o vydařený turnaj, v první desítce měli hned pětinásobné zastoupení. Mezibořským zase udělal radost Lukáš Kaprhál, který vyhrál hodnocení mladších žáků. Ve spojené kategorii žen a dívek pak byla nejlepší Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most).

V tomto týdnu nastoupí billiard-hockeyisté letos poprvé také k soutěžím družstev. Ve středu se na 15.ZŠ Most hraje oblastní kolo Ligy škol, v sobotu pak 18.ZŠ Most hostí prvoligový trojboj mezi domácím BHC StarColor Most, Dragons Modřice a Sokolem Stochov-Pečky.

CorroTech Cup Meziboří – Český pohár Expres: 1. Vojtěch Šrůma (KSH ZŠ Meziboří), 2. Petr Kavický (BHC 15.ZŠ Most), 3. Martin Sinu, 4. Ladislav Tokár, 5. Milan Dunka (všichni ZŠ Janov), 6. Lukáš Kaprhál (KSH CorroTech Meziboří), 7. Michal Hanko (ZŠ Janov), 8. Jan Chládek Jun. (KSH CorroTech Meziboří), 9. David Čajkovský (ZŠ Janov), 10. Ondřej Fuňák (KSH ZŠ Meziboří), atd.

Foto – BHC Most: CorroTech Cup Meziboří v billiard-hockeyi šprtci