Právě se nacházíte:

POMPO – hračkářství na dosah

POMPO je největší sítí hračkářských prodejen v České republice. Naleznete u nás opravdu vše – hračky pro miminka, děti předškolního i školního věku i náročnější společenské hry a hlavolamy pro celou rodinu. V POMPO naleznete širokou nabídku hraček, školních potřeb, her i dárků světových i tuzemských značek. 

Naším hlavním cílem je zákazníkům poskytnout širokou nabídku kvalitního zboží ve všech cenových relacích, aby si u nás vždy dokázali vybrat. Snažíme se být nápomocni i dobrou radou či konzultací, když nevíte, co byste si přesně přáli, nebo nemáte jasnou představu o dárku. Pokud byste si i přesto nedokázali vybrat, můžeme Vám nabídnout pohádkově krásné dárkové POMPO šeky ve dvou nominálních hodnotách. Pro naše dlouhodobé zákazníky je také připraven speciální věrnostní program, jehož členové mohou nakoupit různé produkty za výhodné ceny, účastnit se extra soutěží a mnohem více.

Posláním POMPO je plnit dětská přání… Jak toho můžeme docílit? Poskytováním dostatku prostoru a podnětů pro děti, aby trávily čas hrou a zábavou. POMPO proto pro děti organizuje různá setkání, dětské dny se soutěžemi, předváděcí akce a zábavná odpoledne, kde mohou být opravdu dětmi a být samy sebou. Dělat děti šťastnými je naším posláním, jen díky Vám jej ale můžeme naplňovat.
 
Nejbližší prodejnu POMPO naleznete na www.pompo.cz .