V Centralu Most se chystá mikulášská nadílka

Každoroční mikulášskou nadílku si pro návštěvníky připravilo nákupní centrum Central Most. Uskuteční se v pondělí 5. 12. od 16:00 hod. v pasáži nákupního centra. V teple, klidu a vánoční atmosféře mohou zákazníci nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně potkat Mikuláše, čerta a anděla.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je především o setkávání s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro všechny naše návštěvníky máme připravený opět bohatý doprovodný program včetně zajímavého workshopu, který začíná v 16:00 hodin,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Hlavním programem bude mikulášská nadílka, která proběhne po 16:00 hodině. Tu doplní čerti o suchý led, aby vytvořili pekelnou atmosféru. „Chybět samozřejmě nebude ani animační program, kde si děti zatančí, zazpívají a zasoutěží s anděli,“ doplnil ředitel Malý. Takže se bude moct zapojit opravdu každý. Stačí přednést krátkou básničku nebo zazpívat písničku, a od Mikuláše tak dostat sladkou odměnu.

Kromě velmi oblíbeného malování na obličej se budou děti a jejich rodiny moct vyfotit u vánoční fotostěny.

Atmosféru dotvoří vánoční svařák a dětský punč, který budou mít členové aplikace Můj Central zdarma.

https://centralmost.cz/