Stolní hokejisté startovali v Ostravě

Čtveřice stolních hokejistů z Mostecka startovala na šprtcovém turnaji nejvyšší kategorie ČP36 v Ostravě. Všichni se do výsledkové listiny zapsali průměrnými výsledky, z nich pak nejlépe na sedmadvacátém místě Dalibor Frýba (BHC AB STAIN Most). Vítězem ostravského turnaje se stal boskovický Jakub David.

V příštím týdnu si mostečtí zahrají v domácím prostředí. Kromě 2. a 3.ligy družstev billiard-hockeye šprtce absolvují speciální turnaj, 24 hodin stolního hokeje. Na 15. ZŠ Most a ve Středisku volného času se postupně utkají v billiard-hockeyi šprtci, air-hockeyi a v táhlovém hokeji Chemoplast. Na akci se podílí Europe Direct Most a finančně ji podpořilo město Most.
 
BILLIARD-HOCKEY ŠPRTEC - VÝSLEDKY
 
• Ostrava-Jih !!! Cup - billiard-hockey šprtec – Český pohár ČP36: 1. Jakub David (BHK Orel Boskovice), 2. Pavel Vrbík (Šprtmejkři Ostrava), 3. Martin Vrána (THE Orel Bohunice), …, 27. Dalibor Frýba (BHC AB STAIN Most), 28. Petr Veis (Old Friends Most), …, 36. Ondřej Frýba (SHL StarColor Litvínov), …, 53. Lukáš Fedič (Old Friends Most)