Stolní hokejisté startovali v Brně

Na první ze čtyř letošních turnajů nejvyšší kategorie ČP36 zamířili hráči a hráčky billiard-hockeye šprtce do Brna. Mezi více než stovkou účastníků z různých koutů republiky bojovala o body do Českého poháru i osmička hráčů prvoligového týmu BHC StarColor Most a jeho druholigového „béčka“. Do posledního kola o medailové umístění hrál Ondřej Müller. Ve vyrovnaném čelním pořadí z toho nakonec byla sedmá příčka. Vysoké body si připsali rovněž třináctý Matěj Šanoba a čtrnáctý Kamil Blažek. 

Již v pátek pokračuje Český pohár v billiard-hockeyi šprtci dalším turnajem. Tentokrát půjde o podnik regionální úrovně, kategorie Expres, a hrát se bude v mezibořské základní škole.
 
Pohár SDS Exmost StarColor Cup – Český pohár ČP12: 1. Martin Kučera (SHL SDS Exmost Brno), 2. Martin Vrána (THE Orel Bohunice), 3. Lukáš Tkáč (Praha), …, 7. Ondřej Müller (BHC StarColor Most), …, 13. Matěj Šanoba (BHC StarColor Most „B“), 14. Kamil Blažek, …, 28. Zdeněk Bednář, …, 43. Ondřej Frýba, …, 60. Dalibor Frýba (všichni BHC StarColor Most), …, 63. Daniela Uherová, …, 77. Štefan Hološka (oba BHC StarColor Most „B“)
 
Foto – Veronika Grabinská: Šprtcový turnaj v Brně