Požár dřevěné budovy u nádraží

14. 8. 18:16 Šest hasičských jednotek vyjelo k požáru prázdné dřevěné budovy u nádraží v Litvínově. Hořela střecha a odpad uvnitř budovy. Policie uzavřela sousední autobusové nádraží. Hasiči uchránili okolo stojící budovy. Požár byl lokalizován v 18:52 a zlikvidován v 19:59. Hasiči se během noci a rána ještě dvakrát vrátili. V noci dohašovali doutnající místo u komínu a k ránu se rozhořel zbytek budovy, který pravděpodobně někdo znovu zapálil. 

14. 8. 18:16 Šest hasičských jednotek vyjelo k požáru prázdné dřevěné budovy u nádraží v Litvínově. Hořela střecha a odpad uvnitř budovy. Policie uzavřela sousední autobusové nádraží. Hasiči uchránili okolo stojící budovy.

Požár byl lokalizován v 18:52 a zlikvidován v 19:59. Hasiči se během noci a rána ještě dvakrát vrátili. V noci dohašovali doutnající místo u komínu a k ránu se rozhořel zbytek budovy, který pravděpodobně někdo znovu zapálil.
 
V budově hořely sudy s asfaltem. Před půl sedmou byly ukončeny dohašovací práce a místo je kontrolováno Městskou policií a hasiči.
 
Foto: HZS ÚK Svatopluk Karafiát a Požáry cz.