Podzimní vstávání a jak na něj vyzrát

Zapomeňte na hektické ranní shony a neustálé kontrolování času. Už nemusíte mít obavy, že zaspíte nebo zmeškáte důležitou událost. Se Sencor SDC 2200 digitálním budíkem s teploměrem budete mít vše, co potřebujete, a to přímo na dosah ruky.

Jedním z největších přínosů je jeho rádiově řízený čas. Každé ráno zachytí signál DCF77, díky kterému se nemusíte trápit správností při změně času. Zachytí i změny v nastavení letního a zimního času. S velkým a čitelným LED displejem s krátkodobým bílým podsvícením budete mít přehled o čase i v těch nejtemnějších nocích. A s funkcí měření vnitřní teploty budete vždy vědět, jaké je počasí přímo u vás doma.

S jednoduchým ovládáním můžete snadno nastavit vše podle svých představ. Můžete si vybrat mezi 12 a 24hodinovým formátem času.

A co ranní buzení? To už nebude žádný problém. Budík Sencor SDC 2200 vás probere postupným zesilováním, takže se nemusíte bát náhlých zvuků. Pokud potřebujete ještě chvilku spánku, stačí stisknout tlačítko „Snooze“ a získáte dalších pět minut odpočinku. A aby vás nezaskočila vybitá baterie, budete včas upozorněni indikátorem.