Podzimní část sezóny zahájili stolní hokejisté v SVČ Most

Úvodní turnaje podzimní části sezóny stolního hokeje hostilo Středisko volného času v Mostě. Soutěže si vyzkoušelo i mnoho nováčků, kteří v rámci příměstského tábora absolvovali celé spektrum aktivit, které celoročně SVČ provozuje. Na úplně nejvyšší příčky výsledkové listiny se ale prosadili zkušenější hráči. Ve šprtcovém Poháru Black Sharks Most zvítězil Štefan Hološka z druholigového týmu BHC AB STAIN Most „B“. Chemoplastový turnaj nesl název po dalším mosteckém oddílu, Pohár Lejdýs Most, a pro výhru v něm si až z Příbrami přijel Milan Hulínský. Trofeje pro nejlepší nováčky si odnesli Prokop Kučera ve šprtci a Jan Braniš v táhlovém hokeji Chemoplast. V obou disciplínách v kategorii dívek zvítězila Aneta Kejkrtová (1.ZŠ Most)

Také další soutěžní program absolvují mostečtí stolní hokejisté v domácím prostředí. O víkendu 13.-14.září totiž na 15.základní škole v Mostě přivítají týmy z celé ČR při sedmnáctém ročníku Českomoravského poháru v billiard-hockeyi šprtci. V sobotu je v plánu základní část. Souběžně s nedělním finále se bude hrát tradiční turnaj jednotlivců o Pohár města Mostu. Informace o této akci i o celé řadě dalších aktivit najdou zájemci na www.volnycas.v-moste.cz .
 
VÝSLEDKY
 
Pohár Black Sharks Most - billiard-hockey šprtec – Český pohár Expres: 1. Štefan Hološka (BHC AB STAIN Most „B“), 2. Vít Kůřil (Real Draci 18.ZŠ Most), 3. Petr Veis (Old Friends Most), 4. David Kučera (BHC 15.ZŠ Most), 5. Prokop Kučera (11.ZŠ Most), atd.
Pohár Lejdýs Most – táhlový hokej Chemoplast – Český pohár „B“: 1. Milan Hulínský (RHC Tigers Příbram), 2. Lukáš Doležal (Black Sharks Most), 3. Martin Hulínský (RHC Tigers Příbram), 4. Jan Braniš (Real Draci 18.ZŠ Most), 5. Michael Fojtík (Bílina), atd.