Oživte si jídelníček orientální chutí hummusu

I love Hummus je česká firma, která vyrábí (nejen) hummus a k přípravě této exotické pochoutky používá ty nejkvalitnější suroviny za použití originálních receptur. Založil ji Štěpán, který se do hummusu zamiloval při svých cestách po Blízkém východě, kde se odhodlal přinést tyto chutě i do českých domácností.

Hummus je tradiční blízkovýchodní pomazánka pocházející ze Středního východu, která se skládá z cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu. Umí rychle zasytit a je tak výborným společníkem při redukčních dietách, pomáhá také zvyšovat obranyschopnost organismu, pročistit tělo, normalizuje hladinu cukru v krvi a je bohatým zdrojem vlákniny. I love hummus je bez lepku, 100% přírodní, bez přidaných konzervantů, bez chemie a glutamanů, vhodný pro vegetariány, vegany, malé děti, těhotné i kojící ženy a seniory. Je vyráběn v s hrubší strukturou, která pomáhá k čištění trávicího traktu.

Hummus se tradičně podává s chlebem pita a falafelem, ale můžete si ho dopřát i jako zdravou svačinku s čerstvou zeleninou, s krekry, do tortilly, paniny nebo sendviče. Je výborný jako součást hlavních jídel: jako základ do pizzy nebo slaného koláče, příloha ke grilovaným zeleninovým či masovým jídlům nebo jako bezlepková přísada (např. do omáček na těstoviny). Hummus v příchutích rajčat, černých oliv, karamelizované cibulky, v bio kvalitě nebo standardní verzi basic od I love hummus si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.