Otevření bytu a požár osobního auta

27. 08 2012 | 26. 8. 21:59 Jednotka HZS ÚK ze stanice Most vyjela do ulice F.L. Čelakovského v Mostě, kde starší paní již delší dobu neotvírala. Devře byly vyztužené, bezpečnostní s klíčem v zámku. Na místo byl povolán automobilový žebřík, pomocí něhož hasiči vnikli do bytu oknem...

26. 8. 21:59 Jednotka HZS ÚK ze stanice Most vyjela do ulice F.L. Čelakovského v Mostě, kde starší paní již delší dobu neotvírala. Devře byly vyztužené, bezpečnostní s klíčem v zámku. Na místo byl povolán automobilový žebřík, pomocí něhož hasiči vnikli do bytu oknem. Žena byla v bytě nalazena v bezvědomí. Hasiči ji transportovali do sanitky.

27. 8. 3:55 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že před autobazarem Benedikt v Mostě hoří uvnitř v zadní části osobní auto. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Most. Hasiči na místě zjistili, že hoří vnitřek osobního auta značky Ford. Požár lokalizovali vodním proudem ve 4:15 a zlikvidovali v 5:17. Příčinou požáru byla technická závada. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc Kč.
 
Foto: Svatopluk Karafiát HZS ÚK.
 
.

Speciály

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO