Nářadí do dílny pro chlapy

Oslavte den otců i dětí společně. HECHT představuje dílenské vybavení pro všechny děti, tatínky i dědečky. Dospěláci ocení propojení vybavení v rámci accu programu, protože akumulátory jsou kompatibilní i s další vybranou dílenskou a zahradní technikou. Dětské nářadí je pak zcela bezpečné a snadno jej zprovozníte pomocí běžných baterií.

Akumulátorový šroubovák/vrtačka HECHT 1277

Dobře vybavený šroubovák s možností vrtání by neměl chybět žádnému kutilovi. Díky HECHT accu programu 1278 je jeho akumulátor kompatibilní s dalším vybraným nářadím, stejně tak i s některou zahradní technikou. Pro nepřerušovanou práci jsou součástí dodávky dva kusy akumulátorů, které lze pomocí dodávané rychlonabíječky nabít do plné kapacity již za 1 hodinu. Při práci tak můžete jeden akumulátor dobíjet a s druhým pracovat. Šroubovák s vrtačkou je vybaven i LED přisvětlením pro práci ve špatně dostupných místech. K dostání v praktickém boxu pro přenášení a uložení za 2 490 Kč na www.hecht.cz . Součástí balení jsou 2 akumulátory, rychlonabíječka, 6 šroubovacích bitů, 6 vrtáků a magnetický držák bitů.

Akumulátorová pila ocaska HECHT 1510

Pila ocaska je vhodná do dílny každého kutila. Díky napájení z akumulátoru není nutné při práci hlídat přívodní kabely, snadno ji tak lze použít i pro řezání mimo dílnu, na zahradě nebo i v místech, kde není dostupná elektrická energie. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť s protiskluzovým povrchem, takže dobře padne do ruky. Maximální řezná hloubka je 115 mm pro dřevo, 10 mm pro kov. Otáčky bez zatížení jsou 0–3000/min. K dostání za 1 099 Kč na www.hecht.cz .

Akumulátorová úhlová bruska HECHT 1320

Úhlová bruska potěší nejen kutily. Při práci není obsluha omezována žádnými přívodními kabely. Použít tak lze snadno, jak při práci v dílně, tak i na druhém konci zahrady, aniž byste museli složitě tahat prodlužovací kabel. Brusku lze použít s kotouči o průměru 115 mm, s upínacím otvorem 22,2 mm. Otáčky bez zatížení jsou 10 000 ot/min. Hmotnost brusky je 1,7 kg. K dostání za 1 199 Kč na www.hecht.cz .

Dětská vrtačka HECHT 53500

Ani děti nepřijdou zkrátka. Dětská hračka v podobě vrtačky vydává po stisknutí spouště realistický zvuk a otáčí se, navíc má pravý i levý chod. S touto dokonalou napodobeninou opravdové vrtačky si malý kutil užije mnoho zábavy. Vrták je samozřejmě z měkkého plastu, aby nemohl nic poškodit nebo poranit dítě. Součástí je sada výměnných bitů. Vrtačka je napájena ze dvou 1,5V AA baterií. Splňuje veškeré požadavky na bezpečnost EU. Dětská vrtačka je k dostání za 249 Kč na www.hecht.cz .