Luxus, který si můžete dovolit

V životě jsou neopakovatelné události, kterým přikládáme zvláštní význam. Mezi ně nesporně patří svatba. Příprava na tento obřad bývá plná starostí a nervozity, aby bylo všechno tak, jak má být.

Toho je si dobře vědoma paní Petra Vyoralová, majitelka svatebních salonů Delta v Mostě v Chomutově, proto snoubencům nabízí kompletní svatební servis, od šatů pro nevěstu, ženicha, družičky i hosty přes výběr prstýnků, zhotovení oznámení, služby vizážistky, kadeřnice nebo floristky. Zkrátka všechno na klíč. Šaty si lze zakoupit, ale i půjčit.  
 
V salonech Delta najdete také široký výběr dámských i pánských společenských šatů, které se hodí na odpolední dostaveníčko či večerní párty. Padnou vám jako ulité a určitě se budete líbit.  Petra Vyoralová působí v tomto oboru už jedenadvacet let, má nejen bohaté zkušenosti, ale také kontakty. Už teď se těší a my spolu s ní na novou kolekci svatebních šatů ze salonu San Patrick La Sposa firmy Pronovias Barcelona, která obléká členy mnohých panovnických rodů v Evropě. Do salonu Delta přijdou novinky pro rok 2015 jako první pro Českou republiku letos v září.