Den záchranářů Ústeckého kraje

27. 06 2012 | Ředitel Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje plk. Ing. Roman Vyskočil přijal z rukou hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové symbolický šek na částku 2 milióny 400 tisíc Kč jako dar Ústeckého kraje Hasičskému záchrannému sboru Ústeckého kraje. Stalo se tak na Dni záchranářů, pořádaném Ústeckým krajem 24.6. 2012 na Autodromu v Mostě. Finační dary obdržely i další složky IZS. 

Ředitel Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje plk. Ing. Roman Vyskočil přijal z rukou hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové symbolický šek na částku 2 milióny 400 tisíc Kč jako dar Ústeckého kraje Hasičskému záchrannému sboru Ústeckého kraje.

Stalo se tak na Dni záchranářů, pořádaném Ústeckým krajem 24.6. 2012 na Autodromu v Mostě. Finační dary obdržely i další složky IZS.
 
Došlo také na předání 7 motorových stříkaček Thomatsu VC85BS dobrovolným jednotkám JPO III, které zasahují ve spolupráci s HZS i mimo katastrální území své obce. 
 
Během akce se v bohatém programu představily všechny složky integrovaného záchranného systému včetně Hasičské záchranného sboru Ústeckého kraje – Územního odboru Most.
 
 
.

Speciály

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO