Den záchranářů na mosteckém autodromu

Lidé v Mostě opět zhlédnou práci záchranářů, policistů nebo hasičů. Na mosteckém autodromu se uskuteční Den záchranářů Ústeckého kraje. Vstup je pro zájemce zdarma. Akci, která se bude konat v neděli 24. června od 10 do 16 hodin, pořádá Ústecký kraj a Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje ve spolupráci s Centrem bezpečné jízdy Polygon Most. 

Lidé v Mostě opět zhlédnou práci záchranářů, policistů nebo hasičů. Na mosteckém autodromu se uskuteční Den záchranářů Ústeckého kraje. Vstup je pro zájemce zdarma.

Akci, která se bude konat v neděli 24. června od 10 do 16 hodin, pořádá Ústecký kraj a Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje ve spolupráci s Centrem bezpečné jízdy Polygon Most. Návštěvníci se mohou těšit nejen na výcvik služebních psů policie ČR a kynologů, dobové ukázky z policejní historie.
 
Na programu bude také simulovaná dopravní nehoda, ukázka Letecké záchranné služby ZZS UK záchrana a transport pacienta, ukázka Policie ČR zásah proti nebezpečnému pachateli slanění z vrtulníku a mnoho dalšího. Zajištěna bude kyvadlová doprava.