DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ se dopravnímu podniku vydařil

I přes nepřízeň počasí zavítalo na dva tisíce návštěvníků o státním svátku 28. října do areálu DOPRAVNÍHO PODNIKU měst Mostu a Litvínova na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, a to ke 113. výročí dopravy na Mostecku.

Návštěvníci si mohli prohlédnout vozový park, kde byly k vidění například sanitní vozy, tramvaje, současné autobusy nebo i ten, který jezdil před padesáti lety. „Na své si přišli děti i dospělí, pro které byly připraveny soutěže, oceněno bylo celkem deset výherců“, přiblížil ředitel dopravní podniku Marcel Dlask. Velký zájem byl zejména o ukázku činnosti psů Městské policie Most a techniky dopravního podniku s možností svezení zdvihací plošinou. Připravena byla také ukázka práce Hasičského záchranného sboru, Policie ČR a formulí a motokár HKC racing nebo naučná akce BESIP pro malé i velké návštěvníky. „Lidé také ocenili výrobu čipových karet na počkání a zcela zdarma“, upřesnil ředitel dopravního podniku Marcel Dlask.
 
Ten, kdo nemohl přijít, se může těšit příští rok na další DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, tentokrát ke 114. výročí dopravy na Mostecku.