Právě se nacházíte:

Autoškola AGH

Naše autoškola zahájila provoz na Mostecku v roce 2008. Za tyto 4 roky našeho působení se nám podařilo ujít velký kus cesty, a získat si tak přízeň 100ky spokojených žáků, kteří jsou naší největší motivací. Nebylo lehké získat si dobré jméno na trhu autoškol, když konkurence je tak vysoká. 

Nicméně zájem o naše služby a spokojenost našich klientů mluví za vše. Nepatříme k těm, co autoškolu nabízejí pod levnou cenou, jak to ve většině případů bývá, ale snažíme se poskytovat svým žákům ty nejkvalitnější služby s ohledem na schopnosti a dovednosti každého žadatele. Právě díky tomuto přístupu k nám chodí více jak 90% uchazečů na doporučení a mladí absolventi, které u nás absolvují výcvik na malé motocykly, se k nám po dovršení 18 roku znovu rádi vracejí. Snažíme se, byť i malým procentem naší výuky, přispět k bezpečnosti na našich silnicích a také o to, aby si z našeho výcviku žáci odnesli co nejvíce do budoucna. Nové vozy, kvalitní výuka a profesionální přístup všech učitelů, je u nás samozřejmostí.  
 
Uchazečům nabízíme výcvik pro získání řidičského oprávnění sk. B, A1, AM, A s omezením a A bez omezení. Dále nabízíme kondiční jízdy pro držitele těchto oprávnění i možnost splátek za kurzovné. Pokud tedy v dnešní uspěchané době přemýšlíte o získání řidičáku, žádný strach. Věříme, že společně docílíme spokojenosti všech našich klientů a že setkání na našich silnicích bude odměna za naši snahu a úsilí. Proto neváhejte a přijďte se k nám podívat. Od září nás najdete ve středisku volného času, které nově sídlí na bývalé 16. ZŠ v ulici Albrechtická v Mostě. 
 
Provozní doba: středa 16 – 18 hod
 
Kontakty: 
 
Telefon: 603 839 967
 
e-mail: autoskolaagh@seznam.cz(mailto:autoskolaagh@seznam.cz)
 
facebook: Autoškola AGH